SPECJALISTA CONTENT MARKETING COPYWRITING

Mediamass 365

BYTOM, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

tworzeniem treści (artykuły, blog posty, newsy),

prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media,

pozyskiwanie i wdrażanie nowych kanałów promocji,

budowanie spójnej świadomość marki poprzez kampanie on-line,

współpraca z zepołem programistycznym+graficznym

mierzenie działań on-line za pomocą narzędzi analitycznych.

Wymagania

WYMAGANIA:

doświadczenia w tworzeniu i utrzymywaniu kanałów social media,

doświadczenia w tworzeniu i publikowaniu treści, prace koncepcyjne graficzne i video,

podstawowa znajomość narzędzi analitycznych,

umiejętność komunikacji z klientem,

pomysłowość, kreatywność...co najmniej skuteczność.

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40 000PLN - 55 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo