Specjalista biura obsługi klienta

ABC ENERGIA Sp. z o.o.

90-135 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (wystawianie faktur, zgłaszanie przyłączenia mikroinstalacji do zakładu energetycznego, informowanie klientów o dostawach poszczególnych komponentów, przygotowywanie dokumentacji ppoż)
- Nadzór nad bieżącymi sprawami biurowymi (zamawianie artykułów biurowych, pilnowanie porządku w biurze, archiwizacja dokumentów)
- Wspieranie organizacji szkoleń handlowych
- Prowadzenie dokumentacji związanej z listami obecności, urlopami itd.
- Prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, współpraca z księgowością
- Zarządzanie leadami (przydzielanie ich do odpowiednich przedstawicieli handlowych)

Wymagania

Czego oczekujemy:
- dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz pracy własnej,
- komunikatywności, samodzielności oraz wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowej,
- dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia,
- łatwości przyswajania wiedzy,
- dużej sumienności, dokładności i skrupulatności,
- umiejętności nawiązywania kontaktów i współdziałania w zespole.
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

ABC ENERGIA Sp. z o.o. <br/>Już od 2009 roku działamy w branży energii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja