Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Specjalista Bankowy z funkcją Kasjera na Warszawę

Warszawa, mazowieckie

Idea Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

  • Obsługa kasowa Klientów Banku,
  • Aktualizacja danych osobowych,
  • Przyjmowanie od Klientów dyspozycji do istniejących produktów,
  • Zamykanie rachunków i lokat,
  • Wyjaśnienie Klientom rozbieżności-niejasności na kredycie/rachunku,
  • Urzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Aplikuj, jeżeli:

  • Posiadasz kurs walutowo-złotowy lub jesteś gotowy do jego ukończenia przed rozpoczęciem pracy,
  • Studiujesz bądź jesteś absolwentem szkoły wyższej (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub obsłudze kasowej,
  • Charakteryzuje Cię sumienność w wykonywaniu obowiązków i dobra organizacja pracy,
  • Wiesz, jak istotne jest kulturalne podejście do Klienta i jego satysfakcja,
  • Doświadczenie w innym Banku będzie dla nas dodatkowym atutem

Idea Bank SA to bank, który pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o... własnym biznesie. Idea Bank wspiera rozwój działalności małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje produkty i usługi bank oferuje firmom i klientom indywidualnym. Polityka Idea Bank zakłada ścisłą współpracę z każdym klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta