Specjalista automatyki budynkowej

graphen Sp.j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- uruchamianie i programowanie instalacji automatyki budynkowej bazujących na magistralach BACNET, LON, MODBUS, MBUS, KNX

- uruchamianie i programowanie sterowników i oprogramowania BMS producentów Schneider, WAGO, Siemens

- projektowanie rozdzielnic automatyki w oprogramowaniu WSCAD, EPLAN

- przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektów automatyki budynkowej

- udział w wyborze optymalnych rozwiązań technicznych

- projektowanie i uruchamianie inteligentnych domów w systemie KNX

- współpraca z podwykonawcami

Oferujemy:

- stabilną formę zatrudnienia

- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej

- uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z instalacjami automatyki budynkowej i teletechnicznymi

- kontakt ze sprzętem i technologią

Wymagania

Wymagane inne, umiejętności:

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne

- wiedza dotycząca instalacji HVAC (w zakresie uruchomień)

- umiejętność czytania i tworzenia schematów automatyki

- umiejętność wyszukiwania i usuwania usterek

- wysokie umiejętności informatyczne

- zdolności manualne

- aktywne prawo jazdy B

- mile widziane uprawnienia SEP

Dodatkowe uwagi:

- gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych)

Prezentacja firmy

Firma graphen Sp.J. istnieje od roku 2008. Specjalizujemy się w instalac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy