Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie automatyki, elektroniki, elektryki,
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami dla planowanej obsługi oraz remontów,
  • Minimalizowanie okresów przestojów maszyn i kosztów napraw,
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji
    oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, robotyka) mile widziane,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń elektronicznych,
  • Znajomość programowania PLC, Ge Fanuc będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość diagnozowania i konfigurowania PC,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

Porządzane cechy:

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Dyspozycyjność,
  • Uumiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji