Specjalista / Asystent ds. realizacji

Bio-Tech Sp. z o.o.

Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie dokumentacji montażowej w AutoCAD na bazie istniejącego projektu   technicznego;
- tworzenie wyciągu materiałów a następnie zamówień do dostawców na bazie przygotowanych rysunków montażowych;
- koordynacja prac montażowych na budowie.

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej firmie;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji;
- ubezpieczenie grupowe;
- fundusz socjalny.

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie instalacyjne / ochrona środowiska;
- dobra znajomość AutoCAD i Office;
- odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie;
- prawo jazdy kat. B - gotowość do krótkich wyjazdów służbowych.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Inne