Specjalista Analityk w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym

Sensilab Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie metod analitycznych dla nowych projektów.
  • Walidacja metod analitycznych.
  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Przygotowanie raportów, zestawień oraz kalkulacji pod kątem analiz jakościowych dla nowych projektów.
  • Współpraca z zespołem technologów w zakresie analizy prób technologicznych.
  • Optymalizacja metod analitycznych dla transferowanych projektów.
  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego; farmaceutycznego; biotechnologicznego; biochemicznego lub pokrewnego.
  • Znajomości zaawansowanych metod analitycznych m.in. HPLC, GC, UV-VIS, TLC.
  • Biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Kreatywności, umiejętności analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu.
  • Umiejętności wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium Badawczo -Analitycznym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.