Specjalista/Analityk ds. Zakupów z j. Włoskim

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

- Zdobywanie wycen od dostawców, z którymi firma ma podpisane umowy o współpracy

- Analiza ofert zakupowych;

- Akceptowanie wniosków zakupowych;

- Zarządzanie bazą danych dostawców;

- Współpraca z dostawcami/wsparcie dostawców;

- Współpraca z przedstawicielami innych działów Firmy

Wymagania

Wymagania :

- znajomość j. włoskiego na poziomie min. B2

- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2

Oferujemy :

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej jako dobre miejsce do pracy

- pracę w międzynarodowym środowisku w 99% w j. niemieckim

- premię dwa razy do roku

- atrakcyjny pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, mybenefit, ubezpieczenie grupowe)

- możliwość nauki języków obcych

- realne szanse rozwoju i jasną ścieżkę kariery

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie