Specjalist/k/a ds. rozliczeń najemców

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, właściciela nieruchomości handlowych, poszukujemy kandydata/kę na stanowisko Specjalist/k/a ds. rozliczeń najemców.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, właściciela nieruchomości handlowych poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Rozliczeń Najemców

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • rozliczanie zużycia mediów dla nieruchomości;
  • przygotowywanie poleceń przelewów i monitorowanie płatności;
  • rozliczanie kosztów eksploatacyjnych nieruchomości;
  • kontrola zobowiązań i spłat kredytów bankowych;
  • prowadzenie spraw dotyczących rachunków bankowych i korespondencja z bankami (
  • analiza poprawności zleceń do fakturowania;
  • sporządzanie raportów finansowych i analiz na potrzeby właścicieli nieruchomości;
  • ścisła współpraca z działem księgowym pod kątem uzgadniania sald i rozrachunków;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie nieruchomościami)
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zarządzającej nieruchomościami komercyjnymi lub w księgowości
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności EXCEL.
  • Podstawowa znajomość rachunkowości i podatków
  • Znajomość programu Novo i Raks (lub podobnych)

Oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do siłowni na terenie biura
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page