Specjalist ds. Obsługi klienta z j.francuskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129170

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j.francuskim

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od Klientów (połączenia tylko zewnętrzne),
  • monitorowanie statusu wykonania zgłoszeń,
  • informowanie Klientów o zrealizowaniu zgłoszenia

Wymagania:
  • Znajomość j. francuskiego na poziomie komunikatywnym (B2) oraz j.angielski (B2)
  • zdolność do szybkiego uczenia się,
  • bardzo wysoka komunikatywność i orientacja na Klienta
  • umiejetnosc pracy w grupie

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe (karty Multisport, pakiet zdrowotny),
  • praca w młodym zespole w firmie o niekorporacyjnym charakterze,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland