Specialista ds. polityki cenowej (m/f)

Michael Page

Modlniczka, zagranica

Michael Page Michael Page

Ciekawa oferta dla osoby z doświadczeniem w analizie sprzedaży na samodzielnym stanowisku w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży automotive retail / aftermarket, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko specjalisty ds. polityki cenowej. Wybrany kandydat będzie wspierał Dyrektora Departamentu w kształtowaniu polityki cenowej, monitorowaniu i mierzeniu efektywności polityki cenowej.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i monitorowanie efektywności polityki cenowej
  • Tworzenie analiz, raportów i monitoringów cenowych i rekomendacji
  • Definiowanie poziomu cen katalogowych, transakcyjnych oraz rabatów dla grup klientów i grup produktowych
  • Rekomendowanie działań zwiększających dochodowość grup produktowych
  • Tworzenie systemu mierzenia efektywności wdrożonych rekomendacji
  • Analiza i ocena promocji sprzedażowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane matematyczne, informatyczne, ekonomiczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowana znajomość Excel,
  • Angielski komunikatywny
  • Cechy niezbędne: Samodzielność, skrupulatność I systematyczność

Oferujemy

  • Interesujące, stabilne zatrudnieni w międzynarodowej, nowoczesnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i personalnego
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Modlniczka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page