Specialista ds. marketingu z niemieckim

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1116096

Interesujesz się Marketingiemi chcesz się rozwijać w tym obszarze? Znasz język niemiecki i angielski?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki na tym stanowisku:
  • Wsparcie administracyjne zespołu sprzedaży w Niemczech, Austrii i Szwajcarii
  • Generowanie i wysyłanie ofert sprzedaży, śledzenie wysyłanych ofert
  • Wspieranie sezonowych promocji
  • Produkcja materiałów promocyjnych, marketingowych

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego (min C1)
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office
  • Silne umiejętności komunikacyjne

Co zyskujesz?
  • Wysokie zarobki + umowa o pracę + pełen etat + benefity + dodatki
  • Świetne warunki dla dynamicznego rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland