Specialista ds. e-commerce

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Budowa, realizacja i nadzór nad strategią promocji e-sklepu
  • Kompleksowe zarządzanie działaniami wspierającymi sprzedaż online (SEM, SEO)
  • Monitorowanie trendów i działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, przede wszystkim z działem marketingu
  • Monitorowanie i analizowanie efektów podejmowanych działań.
  • Stałe optymalizowanie działań prowadzonych online

Idealny Kandydat:

  • Dobrze zna branżę e-commerce, bez problemu posługuje się narzędziami wspierającymi sprzedaż (SEO, SEM, newsletter itp.)
  • Posiada doświadczenie w realizacji działań performance marketing
  • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych to jego priorytet.
  • Tworzy raporty, z których następnie wyciąga wnioski i przekłada je na konkretne działania
  • Ma doświadczenie w kierowaniu sklepem internetowym
  • Zna język angielski na poziomie min. B2+
  • Jest kreatywny, samodzielny i jeszcze raz kreatywny!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z dostępem do bogatego programu benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość wdrażania w życie swoich pomysłów i inicjatyw.
  • Pracę w centrum Warszawy
Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.