Special Engineer (CAE)

GPI Poland Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za :

• Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych dla zbiorników ciśnieniowych, bezciśnienio-wych oraz silosów ze stali nierdzewnej.
• Wykonywanie opracowań specjalistycznych związanych z realizowaną dokumentacją pro-jektową,
• Dokumentowanie realizowanych zadań wg zasad obowiązujących w firmie,
• Rozwiązywanie złożonych problemów dotyczących wykonywanych prac projektowych
• Współpracę z zespołem branżowym oraz pozostałymi pracownikami firmy w ramach reali-zowanych projektów,

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie: wytrzymałości materiałów
i materiałoznawstwa, metod obliczeń wytrzymałościowych, analitycznych wg norm (PGS, EN-1090, EN14015, EN13445, EN14222)
• Zaawansowanej znajomości projektowania, obliczeń i analizy MES.
• Znajomości oprogramowania: pakiet MS Office, Visual Vessel Design, Solid Edge, Au-tocad.
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

W zamian oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Pakiet szkoleń w siedzibie głównej
• Możliwość pracy blisko użytkownika (współpracownicy są użytkownikami)
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość uczestniczenia w rozwoju nowo powstałej firmy
• Praca w młodym dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

GPI Poland Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową produkcją zbiorników ze st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria