Spawanie zbrojeń (bez uprawnień)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bornem, zagranica

Miejsce pracy: Bornem

OBOWIĄZKI

Do obowiązków należy spawanie zbrojeń na terenie betoniarni oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy umiejętności odczytywania rysunku technicznego (zbrojenia spawane są na podstawie rysunku) oraz podstawowej umiejętności spawania. Mile widziane jest posiadanie własnego samochodu. Wymagane jest również posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 14,81 EUR brutto/h oraz dodatek za nadgodziny (50%), zorganizowanie zakwaterowania, a także zwrot kosztów za paliwo na terenie Belgii.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.