Agencja Zatrudnienia KS Service

Spawanie metodą TIG - Belgia

Miejsce pracy: Riemst, Belgia, Belgia
Jesteś gotowy do pracy za granicą?

Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w spawaniu przy użyciu metody TIG
  • znajomość rysunku technicznego
  • podstawową znajomość języka angielskiego
  • samochód, którym możesz wyjechać do pracy
  • polski meldunek

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w miejscowości Riemst - północnej Belgii, przy granicy z Holandią.

Zadania, jakie na Ciebie czekają, to:
  • spawanie elementów bram aluminiowych przy użyciu metody TIG

Pracujemy od poniedziałku do czwartku 07:00 - 15:30, w piątki 07:00 - 13:30 (+ możliwość nadgodzin).

Nasza propozycja zakłada:
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie od 15 do 17 euro brutto/h
  • trzynatą pensję raz do roku
  • kartę paliwową
  • dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto/miesiąc przy podwożeniu innego pracownika)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • organizację zakwaterowania
  • 150 euro netto za polecenie pracownika

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
  • None
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy