Spawaczy/monterów spawanie metodą 136,111,141,131

Dolphin Poland LLP

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje wykwalifikowanych spawaczy/monterów spawanie metodą 136,111,141,131 do pracy w Szwecji(Helsingborg)

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

• Praca głównie na statkach w czasie rejsu ,czasami na lądzie na warsztatach

Wymagania:

• Własna działalność gospodarcza

• Doświadczenie w pracy z rurami, obróbka stali na statku i praca ze stalą nierdzewną

• certyfikaty spawalnicze 111,136,141,131

• Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Umiejętność czytania rysunków

• Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

• dojazd do i ze Szwecji

• zakwaterowanie

• 14 EUR/H + 12 EUR/dzień dieta (jeżeli nie ma wyżywienia)

• 40-60 /h tydzień lub więcej (zależy od projektu)

• ubrania i narzędzia do pracy

Prosimy przesłać CV w j. angielskim oraz w j. polskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna