Spawacze i monterzy z Vistal poszukiwani

IPF GROUP S.A.

Francja - Ok. St. Nazaire, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje do pracy we Francji.

Zapraszamy wszystkie osoby ktore w zwiazku z sytuacja firmy Vistal beda szukaly nowego zatrudnienia.

Zapraszamy do skladania CV, takze osobiscie:
Gdańsk, budynek - Zieleniak, 7 pietro pokoj 710 firma IPF

Oferujemy:

1. Dlugoterminowe zatrudnienie w rotacji
2. Francuskie kontrakty
3. Pracodawca zapewnia kwatery i transport
4. Dobre wynagrodzenie

Opis pracy:

Prefabrykacja i montarze na terenie kilku duzych stoczni Francuskich, na stalej rotacji, dlugoterminowa wspolpraca z benefitami Francuskiego systemu socjalnego (becikowe, dodatki na dzieci, francuskie swiadczenia dal bezrobotnych).

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji