Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Spawacze - do przyuczenia

Kraków, małopolskie

Mostostal Kraków S.A.

Opis stanowiska pracy

Firma Mostostal Kraków S.A. poszukuje aktualnie kandydatów chcących się rozwijać na stanowisku Spawacza.
Od listopada firma rozpoczyna program przyuczenia do zawodu spawacza. Kurs potrwa około pół roku. Kursanci będą otrzymywać wynagrodzenie od pierwszego miesiąca kursu. Wraz z rozwojem umiejętności wynagrodzenie będzie wzrastać. W ramach kursu zapewniamy niezbędne szkolenia stanowiskowe oraz zawodowe. Po półrocznym szkoleniu możliwa dalsza współpraca (dla najlepszych kursantów).
Początkowo praca na miejscu w Krakowie, docelowo na polskich budowach (praca w formie delegacji z zakwaterowaniem).

Chętnych prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego... wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Przemysł ciężki / wydobywczy , Praca Produkcja , Praca Budownictwo , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis