Opis stanowiska pracy

Producent maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami z siedzibą w Złotnikach poszukuje:

SPAWACZA

Miejsce pracy: Złotkowo (pow. poznański)

Region: wielkopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • obróbka i szlifowanie elementów metalowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min. 2 lata w zawodzie
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (MAG 135)
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • umiejętności ślusarsko – monterskie
  • obsługa suwnic kat. II S – mile widziana
  • obsługa wózka widłowego - mile widziana

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z kapitałem niemieckim
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

AVENTEK technologies Sp. z o.o. producent wysokiej jakości pras do odpad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie