Opis stanowiska pracy

Agencja pracy
Work Express Sp. z o.o.
to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza do Zawiercia.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 2440 zł. brutto/miesięcznie
- System pracy III zmianowy od poniedziałku do piątku
- Umowę o pracę

Wymagania

- uprawnienia spawalniczne MIG/MAG
- doświadczenie w pracy jako spawacz
- mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji