Opis stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze o kierunku mechanicznym,
  • aktualne ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze MAG,
  • umiejętność i doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych,
  • mile widziane uprawnienia i umiejętności spawania metodą TIG,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dodatkowy pakiet motywacyjny. (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty multisport, bony świąteczne).

Prezentacja firmy

Donako jest niezaleznym producentem narzedzi i komponentow do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne