ManpowerGroup
Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Spawacz

Miejsce pracy: Wrocław

Wrocław

Zadania:

Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:

Uprawnienia oraz doświadczenie do spawania metodą MAG,
uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą TIG - mile widziane,
aktualna książeczka spawacza,
doświadczenie w wykonywaniu spoin podlegających badaniom nieniszczącym,
umiejętność spawania spoin oraz blach czarnych.

Oferujemy:

umowę o pracę (czas nieokreślony po okresie próbnym),
konkurencyjne wynagrodzenie,
premie miesięczne oraz dodatki funkcyjne,
pełny pakiet szkoleń stanowiskowych,
bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne),
dofinansowanie do posiłków,
korzystne warunki pakietu relokacyjnego,
duże możliwości awansu,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

MIEJSCE PRACY: WROCŁAW

Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.