Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych naczep i przyczep
  • czytanie rysunku technicznego
  • spawanie metodą MAG

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy jako Spawacz
  • certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia spawania metodą MAG, MIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność i rzetelność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i system premiowy
  • zapewnienie wsparcia w relokacji
  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
  • transport pracowniczy
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenia zawodowe
  • wsparcie w rozwoju zawodowym osób niepełnosprawnych

Wymagania

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca fizyczna