Opis stanowiska pracy

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej.

Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko :

SPAWACZ

Kraj: WIELKA BRYTANIA/BELGIA

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności spawania konstrukcji offshore metodą MIG MAG 135/136/138 w pozycji H-L045 6GR
  • wymagane doświadczenie w spawaniu rur, rurociągów, cystern, zbiorników itp.
  • gotowości do udziału w próbce spawalniczej w Polsce oraz podjęcia pracy za granicą,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zakwaterowanie w ramach zatrudnienia.
  • ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU NA PRÓBKI W TCZEWIE PO ZDANYM EGZAMINIE ORAZ ZA BILET LOTNICZY DO NEWCASTLE

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez P.H.U. GLADPOL, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Prezentacja firmy

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne