Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie spawania różnymi metodami (spawanie konstrukcji, cienkich blach, prostowanie konstrukcji),
  • spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w zawodzie spawacza,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic,
  • sumienność, obowiązkowość, dokładność

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne