Opis stanowiska pracy

                                   Dolphin Poland LLP

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MMA, MIG, MAG i TIG grupy materiałowej 1-11 do pracy w Szwecji

                        Spawacz

Region: Szwecja

Opis stanowiska:

  • spawanie na terenie stoczni i fabryk w Szwecji, Danii i okazjonalnie poza lądem. Praca oparta na rysunkach technicznych.

Wymagania

- Własna działalność gospodarcza
- Doświadczenie
- Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
- Umiejętność czytania rysunków
- Prawo jazdy kat B

Oferujemy:
- dojazd i powrót do i z miejsca pracy
- zakwaterowanie
- stawka od 12 EUR/h - 18 EUR/h w zależności od umiejętności ,godne warunki pracy
- Min.150 h pracy – Max.300 h gdy praca będzie przez cały miesiąc w Szwecji lub na projektach poza lądem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
CV w j. angielskim oraz w j. Polskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
około 6 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie