Baltix.se sp. z o.o.

SPAWACZ

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 135; 141; 136; 111

Miejsce pracy: Szwecja

Nr ref: S/R/2017

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia w spawaniu metodą 135 lub 136 lub 141 lub 111
  • Doświadczenie warsztatowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

Obowiązki:

  • Praca na hali
  • Spawanie elementów konstrukcji ze stali czarnej 2-25mm
  • Spawanie elementów konstrukcji ze stali nierdzewnej 2-10 mm - w przypadku metody 141

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przejazdy i zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Odzież roboczą
  • Pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pan wyraźnej zgody.

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.