Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Spawacz

Szwecja / Tranås, zagranica

Montico AB

Opis stanowiska pracy

Montico AB

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia zawodowego w Szwecji. Oferujemy usługi pracy tymczasowej, rekrutacje, kursy, doradztwo rozwoju i zmian w firmie. Z 20 letnim doświadczeniem jesteśmy gruntownie umocowani w branży i posiadamy około 650 pracowników na terenie Szwecji.

Spawacz

Miejsce pracy: Szwecja / Tranås

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą 135 i 138

Oferujemy

  • 165 sek brutto na godzinę
  • Praca zmianowa dodatkowo płatna
  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Rekrutacja wymaga stawienia się w pracy w Szwecji do 23 października.
  • Mieszkanie za darmo

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia zawodowego w... Szwecji. Oferujemy usługi pracy tymczasowej, rekrutacje, kursy, doradztwo rozwoju i zmian w firmie. Z 20 letnim doświadczeniem jesteśmy gruntownie umocowani w branży i posiadamy około 650 pracowników na terenie Szwecji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
70,00 zł - 90,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny, zmianowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo , Praca Inżynieria , Praca Produkcja , Praca Inne