Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Nr ref.1/S/19

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. podstawowe,
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (możliwość odnowienia uprawnień na koszt pracodawcy)
  • Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych z wykorzystaniem różnych metod spawania,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w pracach ślusarsko-spawalniczych,
  • Mile widziana umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  • Składanie i spawanie pudeł tramwajowych,
  • Składanie i spawanie podzespołów w oparciu o rysunki konstrukcyjno-spawalnicze,
  • Ogólne prace ślusarskie (np.: szlifowanie).

Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Stadler Środa wchodzi w skład Grupy Stadler – wiodącego dostawcy innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria