Opis stanowiska pracy

Jesteś rzetelny, skrupulatny i dobrze zorganizowany? Masz doświadczenie jako spawacz stoczniowy, lubisz to co robisz, ale szukasz nowych wyzwań i lepiej płatnej pracy za granicą?

Świetnie!

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr certyfikatu 1235) i poszukujemy dla naszego kontrahenta doświadczonych w pracy. Potrzebujemy kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników, którzy dołączą do zespołu w najbliższych tygodniach.

Miejsce pracy: Norwegia

Jeśli:

Masz udokumentowane doświadczenie stoczniowe jako Spawacz/ Ślusarz, spawałeś tory kablowe na statkach i posiadasz aktualne certyfikaty spawalnicze 111; 135/136

To skontaktuj się z nami!

Jako Spawacz będziesz zajmować się:

  • Spawaniem torów kablowych na statku;
  • Spawaniem metodami 111 i 135 oraz szlifowaniem konstrukcji stalowych;
  • Podstawowymi zadaniami monterskimi

Oferujemy:

  • Pracę za granicą dającą duże możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w systemie rotacyjnym;
  • Kompleksową organizację formalności związanych z wyjazdem;
  • Zakwaterowanie i transport;
  • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Zainteresowany? Aplikuj drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Codziennie kontaktujemy się z nowo zarejestrowanymi Kandydatami

Prezentacja firmy

Time Personale Sp.z o.o. jest firmą, która zajmuje się rekrutacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna