Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/05/2018.

Spawacz

Radomsko, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Zadania związane ze spawaniem rur elektrodą (metoda 111)
• Osoba będzie odpowiedzialna również za szlifowanie ręczne powstałych spawów

• Uprawnienia do spawania metodą 111
• Nie wymagamy doświadczenia
• Dobra kondycja zdrowotna
• Chęci do nauki
• Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
• Zorientowanie na stałą pracę

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• Stawka na umowie na początek 2500 brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Pracę w nowopowstałym, prężnie rozwijającym się zakładzie
• Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
• Dofinansowanie do posiłków na jadalni
• Bezpłatny dowóz z Koniecpola i Częstochowy.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji