Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0314

Obowiązki:

spawanie elementow

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia spawacza metodą MAG - rury
  • Uprawnienie spawacza elektrodą (111)
  • Uprawnienia spawacza metodą TIG

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Zawód:

  • Spawacz

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, ukończony kurs spawania MIG, E, TIG, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość zasad czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej (rysunków technicznych, przewodników produkcyjnych, instrukcji technologicznych, kart technologicznych), chęci do pracy, jedna zmiana 6-14, miejsce pracy teren kraju i za granicą CV oraz LM należy wysłać na adres e-mail: j.lentas@mostostal-pulawy.com.pl

Miejsce pracy: Budowlanych 5, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy