Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy
Work Express Sp. z o.o.
to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Dla naszego Klienta poszukujemy w zakresie rekrutacji stałych pracownika na stanowisko Spawacza MIG i TIG do Orzesza.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- System pracy I zmianowy (6-14) od poniedziałku do piątku
- Umowę o pracę

Zakres obowiązków:
- Spawanie aluminium

Wymagania

- Uprawnienia spawalnicze MIG
- Uprawnienia spawalnicze TIG
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Minimum 1 roczne doświadczenie w pracy jako spawacz

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji