Dla naszego międzynarodowego Klienta - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowopowstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Spawacz

Nr ref.: 15305
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • spawanie metodami MIG/MAG, dorównując wymogom jakościowym i specyfikacjom (stal czarna)
  • kontrola wszystkich części zarówno wchodzących, jak i wychodzących po wykonaniu operacji oraz raportowanie wszelkich niezgodności do przełożonego
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dbałość o wysoką jakość pracy
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej

Oczekiwania:
  • uprawnienia spawalnicze MIG / MAG (aktualny certyfikat) – warunek konieczny
  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG / MAG – warunek konieczny
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentów wysyłkowych, procesów, procedur i raportów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o aplikacje za pośrednictwem strony internetowej:

www.aplikujdopolaris.com

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około pół godziny. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)