Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

Spawacz

Niemcy, zagranica

Arcon Chemnitz

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • spawanie którąś z metod MAG/TIG/MIG/ELEKTRODA,
  • przygotowanie materiału do spawania,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem,
  • przestrzegani przepisów BHP.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • aktualne certyfikaty są dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd są dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach (z pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieka przez naszych koordynatorów),
  • stawki godzinowe od 12 Euro na godzinę brutto,
  • od 5 Euro diety netto za każdą przepracowana godzinę pracy,
  • dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
  • wypłacanie zaliczek już po pierwszym tygodniu pracy,
  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,
  • premie świąteczne i urlopowe,
  • do 30 dni urlopu wypoczynkowego,
  • ubranie robocze.

Wir sind ständig bestrebt, Kunden und Bewerbern besten Service und optimale Konditionen... zu bieten. Um dieses auch immer zu gewährleisten, sind wir sehr an Ihrer Meinung zu unserem Serviceprofil interessiert und für Ihre Verbesserungsvorschläge offen. Rufen Sie uns an oder schicken Sie uns eine e-Mail und sagen Sie uns Ihre Meinung.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria , Praca Inne