Opis stanowiska pracy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy. Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.-

Dla naszych kontrahentów w Niemczech poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w charakterze:

- spawacz MAG i WIG

Zakres obowiązków:

- spawanie blach i konstrukcji stalowych, spawanie zbrojeń

Oferta:

- pracodawca oferuje umowę o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie od 10,52 € / h brutto
- dieta do każdej godziny 3 € - 4 € netto
- zakwaterowanie płatne z diety
- zlecenia długoterminowe również dla grup 2-3 osoby
- praca w okolicach Görlitz - Drezno

Wymagania

Oczekiwania:

- ukończona szkoła w zawodzie (aktualne certyfikaty spawalnicze)
- wieloletnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy i samochód

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne