Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta braży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz automatów spawalniczych

Wymagania

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

obsługa automatów spawalniczych

Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w pracy przy obsłudze automatów spawalniczych,

dyspozycyjności,

zdolności manualnych, zmysłu technicznego,

umiejętności pracy zespołowej.

Naszym Pracownikom proponujemy:

umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy,

atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,

pracę w międzynarodowej firmie,

stabilność zatrudnienia,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji