OTTO Work Force OTTO Work Force

Spawacz

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz

Spawacz
Nr ref :AOOKF/07/2017
Rejon: Katowice

Zakres obowiązków

• spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135
• czytanie rysunków technicznych
• działanie zgodnie z rysunkami technicznymi oraz technologiami spawania, wstępna kontrola jakości

Wykształcenie

• średnie kierunkowe mechanika obróbka mechaniczna i pokrewne

Uprawnienia

• uprawnienia spawalnicze(metoda spawania MAG
• spawanie stali "czarnej", mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą TIG
• obsługa suwnic.

Doświadczenie

• 3letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na produkcji konstrukcji stalowych

Umiejętności

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i odczytywania dokumentacji warsztatowej
• znajomość obróbki mechanicznej, posługiwanie się palnikiem acetylenowo tlenowym
• posługiwanie się narzędziami warsztatowymi (piła taśmowa, prasa hydrauliczna nożyce, itp)
• samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy na stanowisku

Oferujemy

• umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny - potem umowa na czas określony)
• praca od zaraz pełny etat, system 3 zmianowy
• wynagrodzenie - godzinowe + premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.