Opis stanowiska pracy

Europrofessionals BV to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami a pracownikami z Polski.

Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej. Obecnie dla naszego klienta szukamy na stanowisko

SPAWACZ

Zakres obowiązków:

Spawanie i montaż maszyn przemysłowych na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na holenderskich warunkach z możliwością rozwoju,
  • dobrą pensję wypłacaną co tydzień, stawka brutto od € 14,09
  • gwarancję godzin,
  • zakwaterowanie,
  • transport z i do pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania:

  • doświadczenie w parcy jako spawacz ( różnego typu)
  • certyfikat spawacza,
  • kominukatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi,
  • zaangażowanie i dokładność,
  • chęć doskonalenia umiejętności,

Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk "aplikuj".

Prezentacja firmy

Europrofessionals jest holenderskim biurem pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna