Orienta Polska Sp. z o.o.

Spawacz

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

SPAWACZ

(Production welders)
Miasto: Breda

OPIS STANOWISKA:
- Spawanie przy produkcji i naprawach w firmie produkującej wózki siatkowe, kontenery na kółkach i wózki dla orderpickerów
- Godziny pracy: 40h tygodniowo (8h dziennie), możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty (dla chętnych)
- Praca od zaraz na dłuższy okres czasu

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w spawaniu 1,5 - 2mm (kandydaci mają test ze spawania materiałów 1,5-2mm i spawania "in circle")
- Motywacja do pracy w pełnym wymiarze i nadgodzinach
- Wystarczy podstawowa znajomość angielskiego

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie tygodniowe - 500 euro netto (z zakwaterowaniem 400)
- Umowa o pracę na warunkach holenderskich
- Zatrudnienie na dłuższy okres czasu, po 6 m-cach bezpośrednio w firmie
- Zapewnione specjalistyczne obuwie do pracy
- Pomoc w relokacji (możliwość zakwaterowania: 1-osobowy pokój ze wspólną łazienką - 100 euro/ tydzień, pomoc przy BSN - Numer Sofi)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim) za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.