ATERIMA WORK FR

Spawacz

ATERIMA WORK FR Francja, Pireneje Atlantyckie, ATERIMA WORK FR Umowa o pracę tymczasową
Obowiązki:
  • spawanie migomatem elementów maszyn rolniczych (praca na hali)
  • obsługa maszyny do obróbki i gięcia blachy

Wymagania:
  • roczne doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • podstawowa znajomość j. francuskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowa podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą
  • zatrudnienie do 30 września z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie w kwocie 1500 EUR netto miesięcznie ( 40 godz./ tyg.)
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • dodatkowe premie z tytułu obowiązujących przepisów francuskich w wysokości 300 EUR netto miesięcznie - wypłacane po zakończeniu kontraktu
  • bezpłatne zakwaterowanie

Co jest dla Ciebie ważne?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.
ATERIMA WORK FR ATERIMA WORK FR

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy