Opis stanowiska pracy

  • spawanie maszyn rolniczych
  • spawanie konstrukcji/ ram stalowych pojazdów
  • spawanie w budynkach gospodarczych (elementy toru przeszkód dla koni, bram, ogrodzeń itp.)
  • proste prace ślusarskie, tzw. złota rączka
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako spawacz (samodzielne stanowisko)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • zdolności manualne
  • precyzja, dokładność, estetyka wykonania
  • mile widziana znajomość j. francuskiego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy