Opis stanowiska pracy

Firma PPHU Agnieszka Bannert, zajmująca się produkcją przyczep specjalistycznych , Food Truck zatrudni spawacza .

Opis stanowisk:
Przygotowanie półfabrykatów do produkcji przyczep specjalistycznych,
Spawanie okapów i i elementów mebli ze stali nierdzewnej.
Spawanie elementów nadwozi i przyczep; Remonty

Oferujemy Państwu pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilność zatrudnienia, a także premię zależną od efektów pracy.

Wymagania

Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG ( ważne uprawnienia)
Umiejętności spawania metodą TIG ( ważne uprawnienia )
Znajomość rysunki technicznego;
wysokie zdolności manualne;
wysoka kultura pracy;
ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń;
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka, piła taśmowa, piła ręczna, itd.);
sumienność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność;
chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;
wiedza oraz znajomość norm i przepisów dotyczy czynności spawania

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją przyczep specjalistycznych ze s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie 17zł netto
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji