Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie konstrukcji do spawania
  • spawanie konstrukcji (met. 135, 136, 141)

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze w metodzie 135 i/lub 136 i/lub 141
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • dodatek relokacyjny dla osób spoza Bydgoszczy
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.