Spawacz

Brzeg Dolny, 56-120, dolnośląskie

PCC Rokita S.A.

Opis stanowiska pracy

Apakor-Rokita Sp. z o.o., należący do Grupy PCC Rokita, specjalizuje się w wykonawstwie oraz remontach zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych, rurociągów i konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie złączy spawanych metodami MAG/TIG/MMA/SAW
- wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe (wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem),
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość rysunku technicznego,
- znajomość zasad montażu konstrukcji stalowych, zbiorników, aparatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki,
- dokładność w wykonywaniu prac oraz sumienność,
- uprawnienia spawalnicze TUV/UDT/TDT dla metod MAG, TIG, MMA, SAW będą dodatkowym atutem.

PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym należy do międzynarodowej grupy PCC działającej w... branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakośc  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie