Opis stanowiska pracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją elementów metalowych dla wielu gałęzi przemysłu - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Spawacz

Miejsce pracy: Buggenhout, Belgia

Opis stanowiska:

  • produkcja dużych konstrukcji metalowych.
  • przygotowanie elementów do spawania, spawanie półautomatem w oparciu o rysunki techniczne, kontrola jakości wykonanych spawów.
  • sporadycznie, praca z wykorzystaniem wózka widłowego.
  • praca na hali.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia spawaniu półautomatem (w ciągu ostatnich 5 lat).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego.
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne.

Wymagania

Oferujemy:

  • stawkę: 14,00-17,50 € brutto/h.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4090-5113 € brutto.
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2215-2770 € brutto.
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i Niemczech. Pracuj w sercu Europy!  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
60,00 zł - 75,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna, dodatek wakacyjny, płatne święta, belgijski zasiłek rodzinny
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy