Opis stanowiska pracy

Firma budowlana poszukuje doświadczonych spawaczy na liczne projekty w Europie na obiektach przemysłowych (m.in. Anglia, Dania, Rumunia)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie (minimum 5 lat)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane aktualne certyfikaty

OFERTA:

  • długoterminowy kontrakt (w oparciu o polską lub brytyjską umowę o pracę)
  • stawka do negocjacji (zależna od doświadczenia, umiejętności, certyfikatów)
  • darmowe zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • przejazdy/przeloty opłacone przez pracodawcę

Prezentacja firmy

www.crafthunt24.com to potężna platforma łącząca specjalistów ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie