Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszej siedziby w Sosnowcu poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

Zadania:

  • Spawanie elementów do placów zabaw, sprzętu rekreacyjnego
  • Prace montażowe
  • Praca na rysunkach technicznych
  • Kontrola wyrobu

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia MAG i/lub TIG
  • Min. rok doświadczenia na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne, umiejętność myslenia przestrzennego
  • Zmysł techniczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę w systemie zmianowym (2-3 zmiany w zależności od sezonu)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość dodatkowych szkoleń

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji