Opis stanowiska pracy

• prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej
• dbanie o wysoką jakość wykonywanego spawu

Wymagania

• uprawnienia MAG 135( w przypadku braku finansujemy szkolenie)
• umiejętności ślusarskie do wykonywania konstrukcji stalowych – możliwość przeuczenia
• umiejętności czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną
• sumienność, dokładność , chęci do pracy

Weldon Sp. z o. o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych.... Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, zestawianiu budynków modułowych, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna